19667

Taxi Plus Władysławowo Twoja reklama

Ważne Telefony

19667

58 674-05-00

58 674-22-22

Nasz postój

ul. Towarowa (obok dworca PKP)

więcej

Poznaj Taxi Plus Władysławowo

Stowarzyszenie Taxi Plus we Władysławowie jest największą firmą taksówkarską działającą na terenie Władysławowa i okolic. Przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu do dyspozycji Naszych klientów mamy ponad 40 taksówek (samochody osobowe, kombii oraz vany) a większość z nich to auta o podwyższonym standardzie. Jako jedyna firma posiadamy profesjonalną centralę telefoniczną gdzie Nasze telefonistki czekają aby przyjąć od Państwa zgłoszenie. Dzięki temu taksówki docierają do Naszych klientów szybciej i zawsze na czas.

Nasza firma istnieje na rynku od ponad 20 lat. Dysponujemy więc ogromnym doświadczeniem, co przekłada na pełen profesjonalizm. Przez te wszystkie lata zaskarbiliśmy sobie sympatię wielu mieszkańców naszego miasta oraz turystów, zawsze staramy się być rzetelni. Usługi wykonujemy szybko, tanio i bezpiecznie. Nowych klientów pozyskujemy poprzez systematyczne podnoszenie jakości naszych usług.

Z myślą o naszych klientach uruchomiliśmy dodatkową linię: 19667 aby zamówienie taksówki stało się jeszcze prostsze.

Samochody - taxi plus

Nasze Samochody

Z myślą o Naszych klientach, nie tylko wprowadziliśmy nowe numery telefonów ale również oznaczenia naszych samochodów. Wszystko po to aby ułatwić Państwu korzystanie z naszych usług.

Nasze wszystkie samochody posiadają jednakowe koguty na dachach. Znajduje się na nich logo Taxi Plus Władysławowo, napis "Taxi" oraz nasz nowy numer telefonu 19667. Koguty posiadają różne rodzaje oświetlenia. Pierwsze z nich to podświetlenie całego koguta, oznaczające wolna taksówkę. Gdy świeci jedynie napis Taxi nasza taksówka jedzie do klienta.

Nasze samochody oznaczone są również za pomocą jednakowych naklejek. Są one na drzwiach każdej z taksówek. Znajduję się na nich nasz dobrze znany numer 19667

Samochody - taxi plus Kogut - taxi plus Kogut - taxi plus

Mamy nadzieję, że Nasze oznaczenia pozwolą Państwu łatwiej znaleźć odpowiednią taksówkę oraz ułatwią korzystanie z usług Taxi Plus Władysławowo

Dyskrecja

Nasza firma ceni sobie twoją prywatność. Oferujemy pełną dyskrecję w realizacji nawet najbardziej nietypowych zleceń.

Punktualność

24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu zawsze do dyspozycji Naszych klientów i zawsze na czas.

Niezwodność

Wielu zadowolonych klientów indywidualnych oraz firm. Systematycznie podnosimy jakość Naszych usług.

Zakupy na telefon

Podstawowe produkty dowieziemy pod same drzwi. Zrób zakupy bez wychodzenia z domu, bez stania w kolejce.

19667

Zamów Taxi już teraz

Korporacja nr 1 we Władysławowie

Dzięki długoletionemu doświadczeniu zafufało nam mnóstwo klientów indywidualnych oraz biznesowych